Top favo percentages
- 1. Zulte: 96% (76)
- 2. Geel: 81% (232)
- 3. Meerhout: 74% (278)
- 4. Nieuwerkerken: 73% (127)
- 5. Blankenberge: 72% (1971)
- 6. Bredene: 72% (337)
- 7. Beveren: 72% (313)
- 8. Diepenbeek: 70% (227)
- 9. Beerse: 70% (45)
- 10. Roeselare: 70% (34)
- 11. Zuienkerke: 69% (235)
- 12. Kasterlee: 69% (140)
- 13. Kortrijk: 69% (12)
- 14. Brugge: 68% (8358)
- 15. Moorslede: 67% (295)
- 16. Houthalen-Helchteren: 67% (10)
- 17. Bierbeek: 65% (156)
- 18. Zwijndrecht: 64% (247)
- 19. Zonnebeke: 64% (23)
- 20. Dendermonde: 63% (63)
- 21. Rotselaar: 60% (214)
- 22. Lanaken: 60% (9)
- 23. Gistel: 59% (102)
- 24. Leuven: 58% (254)
- 25. Gent: 58% (46)
- 26. Kampenhout: 58% (46)
- 27. Hasselt: 57% (620)
- 28. Oud-Turnhout: 57% (25)
- 29. Zoersel: 56% (211)
- 30. Kortessem: 55% (125)
- 31. Brecht: 54% (319)
- 32. Zwalm: 53% (140)
- 33. Boom: 53% (19)
- 34. Maldegem: 51% (419)
- 35. Duffel: 51% (201)
- 36. Kruibeke: 51% (144)
- 37. Middelkerke: 51% (129)
- 38. Deerlijk: 51% (69)
- 39. Destelbergen: 50% (54)
- 40. Hemiksem: 49% (345)
- 41. Asse: 49% (118)
- 42. Temse: 48% (78)
- 43. Kuurne: 48% (32)
- 44. Hamont-Achel: 47% (340)
- 45. Borgloon: 46% (725)
- 46. Bocholt: 46% (363)
- 47. Zonhoven: 46% (74)
- 48. Leopoldsburg: 45% (306)
- 49. Hulshout: 45% (241)
- 50. Izegem: 45% (154)
- 51. Torhout: 45% (75)
- 52. Beringen: 44% (152)
- 53. Wielsbeke: 44% (71)
- 54. Diksmuide: 43% (134)
- 55. Kinrooi: 42% (99)
- 56. Huldenberg: 41% (311)
- 57. Mechelen: 41% (282)
- 58. De Panne: 41% (138)
- 59. Vosselaar: 41% (38)
- 60. Hoegaarden: 40% (218)
- 61. Linter: 40% (32)
- 62. Oostende: 39% (146)
- 63. Putte: 39% (22)
- 64. Ledegem: 38% (134)
- 65. Berlaar: 38% (52)
- 66. Bekkevoort: 37% (38)
- 67. Kapelle-op-den-Bos: 36% (60)
- 68. Heusden-Zolder: 35% (187)
- 69. Lille: 35% (148)
- 70. Veurne: 35% (138)
- 71. Lint: 35% (132)
- 72. Wevelgem: 34% (144)
- 73. Hamme: 34% (78)
- 74. Willebroek: 34% (59)
- 75. Peer: 33% (163)
- 76. Alken: 33% (139)
- 77. Hoogstraten: 33% (138)
- 78. Nazareth: 33% (89)
- 79. Roosdaal: 33% (77)
- 80. Kortenberg: 33% (63)
- 81. Balen: 33% (23)
- 82. Bree: 32% (202)
- 83. Tienen: 32% (148)
- 84. Sint-Gillis-Waas: 32% (26)
- 85. Tessenderlo: 32% (7)
- 86. Zwevegem: 31% (87)
- 87. Sint-Pieters-Leeuw: 31% (79)
- 88. Tervuren: 31% (59)
- 89. Lennik: 31% (57)
- 90. Pelt: 30% (126)
- 91. Pepingen: 30% (73)
- 92. Westerlo: 30% (41)
- 93. Sint-Truiden: 30% (21)
- 94. Wommelgem: 29% (152)
- 95. Herentals: 29% (132)
- 96. Deinze: 29% (31)
- 97. Voeren: 28% (124)
- 98. Kontich: 28% (52)
- 99. Gooik: 28% (49)
- 100. Wingene: 27% (143)
- 101. Zandhoven: 26% (151)
- 102. Genk: 26% (119)
- 103. Gavere: 26% (104)
- 104. Harelbeke: 26% (75)
- 105. Mol: 26% (74)
- 106. Heers: 25% (186)
- 107. Kalmthout: 25% (154)
- 108. Herne: 25% (43)
- 109. Koksijde: 24% (112)
- 110. Mortsel: 24% (67)
- 111. Lede: 24% (54)
- 112. Oudenaarde: 24% (21)
- 113. Meeuwen-Gruitrode: 23% (318)
- 114. Wuustwezel: 23% (276)
- 115. Haacht: 23% (68)
- 116. Overijse: 23% (53)
- 117. Lebbeke: 22% (88)
- 118. Damme: 22% (80)
- 119. Beersel: 22% (31)
- 120. Wichelen: 22% (26)
- 121. Maasmechelen: 22% (23)
- 122. Wellen: 21% (178)
- 123. Zutendaal: 21% (104)
- 124. Knokke-Heist: 20% (278)
- 125. Lommel: 20% (164)
- 126. Sint-Niklaas: 20% (119)
- 127. As: 20% (102)
- 128. Rijkevorsel: 20% (92)
- 129. Boutersem: 20% (71)
- 130. Heuvelland: 20% (68)
- 131. Wervik: 19% (59)
- 132. Dilbeek: 19% (36)
- 133. Nieuwpoort: 18% (112)
- 134. Hechtel-Eksel: 18% (81)
- 135. Turnhout: 18% (30)
- 136. Kortenaken: 18% (28)
- 137. Laakdal: 17% (76)
- 138. Brakel: 17% (53)
- 139. Merksplas: 17% (49)
- 140. Zaventem: 17% (33)
- 141. Olen: 16% (91)
- 142. Lier: 16% (76)
- 143. Tremelo: 16% (63)
- 144. Brasschaat: 16% (46)
- 145. Vorselaar: 16% (15)
- 146. Koekelare: 15% (67)
- 147. Hoeilaart: 15% (38)
- 148. Erpe-Mere: 15% (18)
- 149. Kluisbergen: 14% (64)
- 150. Meise: 14% (37)
- 151. Ichtegem: 13% (73)
- 152. Anzegem: 13% (49)
- 153. Glabbeek: 13% (47)
- 154. Steenokkerzeel: 13% (44)
- 155. Landen: 13% (40)
- 156. Horebeke: 13% (16)
- 157. Evergem: 13% (11)
- 158. Herstappe: 13% (9)
- 159. Zingem: 12% (100)
- 160. Spiere-Helkijn: 12% (28)
- 161. Borsbeek: 11% (91)
- 162. Aalter: 11% (44)
- 163. Ternat: 11% (25)
- 164. Kapellen: 11% (24)
- 165. Liedekerke: 11% (18)
- 166. Buggenhout: 11% (16)
- 167. Kortemark: 10% (72)
- 168. Edegem: 10% (20)
- 169. Drogenbos: 10% (17)
- 170. Zoutleeuw: 10% (2)
- 171. Hooglede: 9% (51)
- 172. Alveringem: 9% (46)
- 173. Begijnendijk: 9% (44)
- 174. Ranst: 9% (42)
- 175. Wachtebeke: 9% (38)
- 176. Zottegem: 9% (25)
- 177. Vleteren: 8% (32)
- 178. Moerbeke: 8% (24)
- 179. Merchtem: 8% (24)
- 180. Affligem: 8% (23)
- 181. Lievegem: 8% (14)
- 182. Baarle-Hertog: 8% (14)
- 183. Tongeren: 7% (38)
- 184. Herent: 7% (16)
- 185. Herselt: 6% (31)
- 186. Sint-Amands: 6% (28)
- 187. Riemst: 6% (19)
- 188. Herk-de-Stad: 6% (13)
- 189. Bonheiden: 5% (39)
- 190. Hove: 5% (35)
- 191. Pittem: 5% (29)
- 192. Sint-Laureins: 5% (21)
- 193. Linkebeek: 5% (2)
- 194. Sint-Katelijne-Waver: 4% (31)
- 195. Ieper: 4% (28)
- 196. Stabroek: 4% (22)
- 197. Geraardsbergen: 4% (21)
- 198. Staden: 4% (18)
- 199. Ronse: 4% (17)
- 200. Tielt: 4% (14)
- 201. Wemmel: 4% (10)
- 202. Geetbets: 4% (2)
- 203. Opglabbeek: 3% (37)
- 204. Oostkamp: 3% (32)
- 205. Essen: 3% (30)
- 206. Dilsen-stokkem: 3% (21)
- 207. Malle: 3% (19)
- 208. Lichtervelde: 3% (17)
- 209. Schelle: 3% (15)
- 210. Maarkedal: 3% (12)
- 211. Maaseik: 2% (23)
- 212. Schilde: 2% (12)
- 213. Rumst: 2% (10)
- 214. Waasmunster: 2% (9)
- 215. Lendelede: 2% (9)
- 216. Aartselaar: 1% (10)
- 217. Wijnegem: 1% (9)
- 218. Houthulst: 1% (7)
- 219. Herzele: 1% (5)
- 220. Langemark-Poelkapelle: 1% (4)
- 221. Boortmeerbeek: 0% (2)
