Top favo punten
- 1. Brugge: 8358 (68%)
- 2. Blankenberge: 1971 (72%)
- 3. Borgloon: 725 (46%)
- 4. Hasselt: 620 (57%)
- 5. Maldegem: 419 (51%)
- 6. Bocholt: 363 (46%)
- 7. Hemiksem: 345 (49%)
- 8. Hamont-Achel: 340 (47%)
- 9. Bredene: 337 (72%)
- 10. Brecht: 319 (54%)
- 11. Meeuwen-Gruitrode: 318 (23%)
- 12. Beveren: 313 (72%)
- 13. Huldenberg: 311 (41%)
- 14. Leopoldsburg: 306 (45%)
- 15. Moorslede: 295 (67%)
- 16. Mechelen: 282 (41%)
- 17. Meerhout: 278 (74%)
- 18. Knokke-Heist: 278 (20%)
- 19. Wuustwezel: 276 (23%)
- 20. Leuven: 254 (58%)
- 21. Zwijndrecht: 247 (64%)
- 22. Hulshout: 241 (45%)
- 23. Zuienkerke: 235 (69%)
- 24. Geel: 232 (81%)
- 25. Diepenbeek: 227 (70%)
- 26. Hoegaarden: 218 (40%)
- 27. Rotselaar: 214 (60%)
- 28. Zoersel: 211 (56%)
- 29. Bree: 202 (32%)
- 30. Duffel: 201 (51%)
- 31. Heusden-Zolder: 187 (35%)
- 32. Heers: 186 (25%)
- 33. Wellen: 178 (21%)
- 34. Lommel: 164 (20%)
- 35. Peer: 163 (33%)
- 36. Bierbeek: 156 (65%)
- 37. Izegem: 154 (45%)
- 38. Kalmthout: 154 (25%)
- 39. Beringen: 152 (44%)
- 40. Wommelgem: 152 (29%)
- 41. Zandhoven: 151 (26%)
- 42. Lille: 148 (35%)
- 43. Tienen: 148 (32%)
- 44. Oostende: 146 (39%)
- 45. Kruibeke: 144 (51%)
- 46. Wevelgem: 144 (34%)
- 47. Wingene: 143 (27%)
- 48. Kasterlee: 140 (69%)
- 49. Zwalm: 140 (53%)
- 50. Alken: 139 (33%)
- 51. De Panne: 138 (41%)
- 52. Veurne: 138 (35%)
- 53. Hoogstraten: 138 (33%)
- 54. Diksmuide: 134 (43%)
- 55. Ledegem: 134 (38%)
- 56. Lint: 132 (35%)
- 57. Herentals: 132 (29%)
- 58. Middelkerke: 129 (51%)
- 59. Nieuwerkerken: 127 (73%)
- 60. Pelt: 126 (30%)
- 61. Kortessem: 125 (55%)
- 62. Voeren: 124 (28%)
- 63. Genk: 119 (26%)
- 64. Sint-Niklaas: 119 (20%)
- 65. Asse: 118 (49%)
- 66. Koksijde: 112 (24%)
- 67. Nieuwpoort: 112 (18%)
- 68. Gavere: 104 (26%)
- 69. Zutendaal: 104 (21%)
- 70. Gistel: 102 (59%)
- 71. As: 102 (20%)
- 72. Zingem: 100 (12%)
- 73. Kinrooi: 99 (42%)
- 74. Rijkevorsel: 92 (20%)
- 75. Olen: 91 (16%)
- 76. Borsbeek: 91 (11%)
- 77. Nazareth: 89 (33%)
- 78. Lebbeke: 88 (22%)
- 79. Zwevegem: 87 (31%)
- 80. Hechtel-Eksel: 81 (18%)
- 81. Damme: 80 (22%)
- 82. Sint-Pieters-Leeuw: 79 (31%)
- 83. Temse: 78 (48%)
- 84. Hamme: 78 (34%)
- 85. Roosdaal: 77 (33%)
- 86. Zulte: 76 (96%)
- 87. Laakdal: 76 (17%)
- 88. Lier: 76 (16%)
- 89. Torhout: 75 (45%)
- 90. Harelbeke: 75 (26%)
- 91. Zonhoven: 74 (46%)
- 92. Mol: 74 (26%)
- 93. Pepingen: 73 (30%)
- 94. Ichtegem: 73 (13%)
- 95. Kortemark: 72 (10%)
- 96. Wielsbeke: 71 (44%)
- 97. Boutersem: 71 (20%)
- 98. Deerlijk: 69 (51%)
- 99. Haacht: 68 (23%)
- 100. Heuvelland: 68 (20%)
- 101. Mortsel: 67 (24%)
- 102. Koekelare: 67 (15%)
- 103. Kluisbergen: 64 (14%)
- 104. Dendermonde: 63 (63%)
- 105. Kortenberg: 63 (33%)
- 106. Tremelo: 63 (16%)
- 107. Kapelle-op-den-Bos: 60 (36%)
- 108. Willebroek: 59 (34%)
- 109. Tervuren: 59 (31%)
- 110. Wervik: 59 (19%)
- 111. Lennik: 57 (31%)
- 112. Destelbergen: 54 (50%)
- 113. Lede: 54 (24%)
- 114. Overijse: 53 (23%)
- 115. Brakel: 53 (17%)
- 116. Berlaar: 52 (38%)
- 117. Kontich: 52 (28%)
- 118. Hooglede: 51 (9%)
- 119. Gooik: 49 (28%)
- 120. Merksplas: 49 (17%)
- 121. Anzegem: 49 (13%)
- 122. Glabbeek: 47 (13%)
- 123. Gent: 46 (58%)
- 124. Kampenhout: 46 (58%)
- 125. Brasschaat: 46 (16%)
- 126. Alveringem: 46 (9%)
- 127. Beerse: 45 (70%)
- 128. Steenokkerzeel: 44 (13%)
- 129. Aalter: 44 (11%)
- 130. Begijnendijk: 44 (9%)
- 131. Herne: 43 (25%)
- 132. Ranst: 42 (9%)
- 133. Westerlo: 41 (30%)
- 134. Landen: 40 (13%)
- 135. Bonheiden: 39 (5%)
- 136. Vosselaar: 38 (41%)
- 137. Bekkevoort: 38 (37%)
- 138. Hoeilaart: 38 (15%)
- 139. Wachtebeke: 38 (9%)
- 140. Tongeren: 38 (7%)
- 141. Meise: 37 (14%)
- 142. Opglabbeek: 37 (3%)
- 143. Dilbeek: 36 (19%)
- 144. Hove: 35 (5%)
- 145. Roeselare: 34 (70%)
- 146. Zaventem: 33 (17%)
- 147. Kuurne: 32 (48%)
- 148. Linter: 32 (40%)
- 149. Vleteren: 32 (8%)
- 150. Oostkamp: 32 (3%)
- 151. Deinze: 31 (29%)
- 152. Beersel: 31 (22%)
- 153. Herselt: 31 (6%)
- 154. Sint-Katelijne-Waver: 31 (4%)
- 155. Turnhout: 30 (18%)
- 156. Essen: 30 (3%)
- 157. Pittem: 29 (5%)
- 158. Kortenaken: 28 (18%)
- 159. Spiere-Helkijn: 28 (12%)
- 160. Sint-Amands: 28 (6%)
- 161. Ieper: 28 (4%)
- 162. Sint-Gillis-Waas: 26 (32%)
- 163. Wichelen: 26 (22%)
- 164. Oud-Turnhout: 25 (57%)
- 165. Ternat: 25 (11%)
- 166. Zottegem: 25 (9%)
- 167. Kapellen: 24 (11%)
- 168. Moerbeke: 24 (8%)
- 169. Merchtem: 24 (8%)
- 170. Zonnebeke: 23 (64%)
- 171. Balen: 23 (33%)
- 172. Maasmechelen: 23 (22%)
- 173. Affligem: 23 (8%)
- 174. Maaseik: 23 (2%)
- 175. Putte: 22 (39%)
- 176. Stabroek: 22 (4%)
- 177. Sint-Truiden: 21 (30%)
- 178. Oudenaarde: 21 (24%)
- 179. Sint-Laureins: 21 (5%)
- 180. Geraardsbergen: 21 (4%)
- 181. Dilsen-stokkem: 21 (3%)
- 182. Edegem: 20 (10%)
- 183. Boom: 19 (53%)
- 184. Riemst: 19 (6%)
- 185. Malle: 19 (3%)
- 186. Erpe-Mere: 18 (15%)
- 187. Liedekerke: 18 (11%)
- 188. Staden: 18 (4%)
- 189. Drogenbos: 17 (10%)
- 190. Ronse: 17 (4%)
- 191. Lichtervelde: 17 (3%)
- 192. Horebeke: 16 (13%)
- 193. Buggenhout: 16 (11%)
- 194. Herent: 16 (7%)
- 195. Vorselaar: 15 (16%)
- 196. Schelle: 15 (3%)
- 197. Baarle-Hertog: 14 (8%)
- 198. Lievegem: 14 (8%)
- 199. Tielt: 14 (4%)
- 200. Herk-de-Stad: 13 (6%)
- 201. Kortrijk: 12 (69%)
- 202. Maarkedal: 12 (3%)
- 203. Schilde: 12 (2%)
- 204. Evergem: 11 (13%)
- 205. Houthalen-Helchteren: 10 (67%)
- 206. Wemmel: 10 (4%)
- 207. Rumst: 10 (2%)
- 208. Aartselaar: 10 (1%)
- 209. Lanaken: 9 (60%)
- 210. Herstappe: 9 (13%)
- 211. Waasmunster: 9 (2%)
- 212. Lendelede: 9 (2%)
- 213. Wijnegem: 9 (1%)
- 214. Tessenderlo: 7 (32%)
- 215. Houthulst: 7 (1%)
- 216. Herzele: 5 (1%)
- 217. Langemark-Poelkapelle: 4 (1%)
- 218. Zoutleeuw: 2 (10%)
- 219. Linkebeek: 2 (5%)
- 220. Geetbets: 2 (4%)
- 221. Boortmeerbeek: 2 (0%)
